Informacje prawne

Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o. docenia Pani/Pana zainteresowanie produktami i wizytą na tej stronie

Odniesienia do "Alphabet Polska", odnoszą się do Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o. o.

Odniesienia do „BMW AG” dotyczą Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft, którego adres to Petuelring 130, 80788 Monachium, Niemcy.

Odniesienia do „Alphabet International GmbH” dotyczą Alphabet International GmbH, Konrad-Zuse-Straße 1, 85716 Unterschleißheim.

Prawa autorskie

© Copyright BMW AG i / lub Alphabet International GmbH, München, Deutschland. Wszelkie prawa zastrzeżone. Tekst, obrazy, grafika, pliki dźwiękowe, pliki animacji, pliki wideo i ich rozmieszczenie w tej witrynie podlegają prawu autorskiemu i innej ochronie własności intelektualnej. Obiekty te nie mogą być kopiowane do komercyjnego użytku lub dystrybucji, ani też nie można ich modyfikować ani umieszczać na innych stronach. Niektóre witryny BMW AG i/lub Alphabet International GmbH mogą zawierać obrazy, których prawa autorskie można przypisać osobom trzecim.

Znaki towarowe

O ile nie wskazano inaczej, wszystkie znaki towarowe na tej stronie podlegają prawom do znaku towarowego BMW AG, w tym oznaczeniom, nazwom modeli, logo i emblematom.

Licencje

Alphabet International GmbH i / lub BMW AG dążyły do stworzenia innowacyjnej i bogatej w informacje strony internetowej. Równocześnie BMW AG i / lub Alphabet International GmbH muszą chronić swoją własność intelektualną, w tym patenty, znaki handlowe i prawa autorskie. W związku z tym prosimy o uznanie, że niniejsza strona internetowa nie udziela licencji na korzystanie z własności intelektualnej firm BMW AG i / lub Alphabet International GmbH lub własności intelektualnej stron trzecich.